Amber Park Hotel & Spa , Niechorze
Arrival 16 Oct 2021
Departure 17 Oct 2021

Kim jesteśmy? Co oferujemy?

Amber Park Spa to miejsce, gdzie tworzymy dla Państwa ofertę tak, aby korzystanie z urlopu było jak najbardziej przyjemne. Kameralny hotel w Niechorzu przywita Państwa w rodzinnej atmosferze, pokoje z wyżywieniem w opcji ze śniadaniem, lunchem oraz obiadokolacją. Strefa SPA&Wellness wraz z basenem i brodzikiem dla dzieci, dostępna dla Gości w godzinach od 10:00 do 22:00 zapewni Państwu komfortowy pobyt nad morzem.

Gdzie jesteśmy i jak daleko jest do plaży?

Jesteśmy z dala od miejskiego zgiełku, w cichej, spokojnej i malowniczej okolicy Latarni Morskiej / do centrum Niechorza jest ok. 1,2 km

Zejście na spokojną i niezatłoczoną plażę jest niecałe 500 m na zachód od Amber Park (w stronę Rewala) drugie możliwe zejście znajduje się na również ok 500 m na wschód bezpośrednio przy Latarni Morskiej

Darmowy firmowy Melex dla Gości Amber Park dowiezie i odbierze Państwa codziennie do/z Centrum Niechorza na samą plażę / zgodnie z rozkładem jazdy w Recepcji.

adres: ul. Zaciszna 8, 72-350 Niechorze

Jak dokonać rezerwacji?

Dokonanie rezerwacji oraz Państwa pobyt w Amber Park jest równoznaczny z akceptacją naszego Regulaminu Obiektu / do zapoznania się w zakładce -regulamin-pobytu

Rezerwacji możecie Państwo dokonać telefonicznie +48 577-129-124, mailowo: recepcja@amber-park.pl lub online poprzez naszą stronę internetową. Dokonując rezerwacji bezpośredniej otrzymują Państwo zawsze najbardziej korzystną cene i warunki. 

Czy można u nas palić papierosy?

W całym Obiekcie w pomieszczeniach wewnętrznych tj. pokojach, korytarzach, restauracji oraz na tarasach i balkonach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu. Złamanie zasady wiąże się z karą finansową (za neutralizację zapachu tytoniu) w wysokości 1000 zł. Można palić wyłącznie w wyznaczonych do tego strefach z popielniczkami.

Jakie są ogólne zasady działalności obiektu?

Doba hotelowa w dniu przyjazdu rozpoczyna się o godz.16:00 (przy rezerwacji bezpośredniej) natomiast przy rezerwacji dokonanej u pośredników od godz. 17:00, natomiast kończy o 11:00 w dniu wyjazdu. Istnieje możliwość (przy rezerwacji bezpośredniej) przyspieszenia lub wydłużenia doby hotelowej w zależności od dostępności pokoi w danym dniu.

Parking dla Gości jest niestrzeżonym pełnowymiarowym miejscem postojowym na ogrodzonej, monitorowanej posesji, gdzie miejsce postoju = numerowi pokoju bądź apartamentu / cennik parkingu dostępny w recepcji.

Śniadanie w formie bogatego bufetu w sali restauracyjnej na parterze w godz. 08:00 - 11:00

Obiadokolacja w formie bogatego bufetu w sali restauracyjnej na parterze w godz. 16:00 - 19:00

Darmowe WI-FI w całym obiekcie / hasło dostępne jest w recepcji.

W każdym pokoju i apartamencie jest suszarka, parawany, leżaki, ręczniki, kosmetyki hotelowe, czajnik, filiżanki, woda i herbata powitalna. Szlafroki natomiast są do wypożyczenia w recepcji.

Room service w obecnej sytuacji ogólnoświatowej jest wykonywany na życzenie Gości - konieczność zgłoszenia pisemnego w recepcji.

Recepcja pracuje w godzinach 08:00 - 20:00, w porze nocnej obiekt dozorowany jest przez ochronę.

Nasza wypożyczalnia rowerów dostępna jest z wyłączeniem okresu zimowego tj. od kwietnia do początku listopada.

Chętnie wysłuchamy i rozważymy w recepcji Państwa indywidualne prośby i życzenia.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

See on a map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close