tripadvisor

Majówka

ZAPRASZAMY NA MAJÓWKĘ NAD MORZEM. Zaproś Rodzinę, bliskich, znajomych do odpoczynku w nowoczesnym hotelu blisko morza. Pakiet obejmuje termin 01-03.05.2020:

2x nocleg w komfortowych 2-3-4-osobowych pokojach lub apartamentach o standardzie **** gwiazdkowego hotelu 2x śniadania w formie bogatego i urozmaiconego bufetu bazującego na domowych recepturach bez ulepszaczy i konserwantów 2x lunch - zupy oraz drobne przekąski z myślą o Państwa potrzebach również pomiędzy posiłkami głównymi 2x obiadokolacja w formie ciepłego bufet deska przysmaków na zimno w godz. 19:00 - 21:00 powitalny zestaw do przygotowania kawy i herbaty w pokoju wstęp wolny do nowoczesnej strefy wypoczynku: brodzik, basen, jacuzzi, sauna sucha, sauna parowa 1 x - wieczór muzyczny Disco Party z DJ 1 x w trakcie pobytu wieczorne ognisko z pieczeniem kiełbasek + open bar na wybrane alkohole w godz. 18:00 – 20:00 1 x w trakcie pobytu animacje dla dzieci

Melex do dyspozycji Gości dowożący do i  z centrum wg. harmonogramu obiektu 10% rabatu na zabieg przy rezerwacji pakietu telefonicznie bądź mailowo ( konieczność umówienia terminu masażu w trakcie rezerwacji pakietu, ilość miejsc ograniczona) 1 x 15 minutowy masaż dla każdej z osób ( konieczność umówienia terminu masażu w trakcie rezerwacji pakietu, ilość miejsc ograniczona) dla każdej z osób welcome drink w dniu przyjazdu do wykorzystania w Cocktail Barze

 REZERWUJ JUŻ DZIŚ!

CENA PAKIETU 599 zł / osoba dorosła

rezerwacje@amber-park.pl

+48 577 129 124

+48 577 129 125

Harmonogram:

Piątek – impreza z DJ

Sobota animacje z dziećmi

Wieczorem ognisko z pieczeniem kiełbasek + open bar na wybrane alkohole w godz. 18:00 – 20:00

Pakiety i oferty specjalne

Plac zabaw KULKOWO

Atrakcje

Doskonale wiemy jak wyglądają wczsy z Dziećmi :) Przygotowaliśmy dla Naszych Najbardziej aktywnych Gości plac zabaw KULKOWO - dwupoziomowy, duży, pod zadaszeniem z ogromną ilością kulek, gdzie Dzieci swietnie mogą się bawić, a Rodzice w tym czasie spokojnie odetchnąć.

Dowiedz się więcej

Pokoje

Pokoje

Oferujemy Państwu komfortowy wypoczynek w bardzo eleganckich wnętrzach. Nasze pokoje są w pełni wyposażone, zaciszne i przestronne. Doskonale sprawdzają się jako miejsce na spokojny relaks blisko morza.

Dowiedz się więcej