Amber Park Hotel & Spa , Niechorze
Przyjazd 11 lip 2020
Wyjazd 12 lip 2020
Tło bannera

Nasza kuchnia

Nasz Szef Kuchni z wielkim zaangażowaniem i pomysłowością zaspokoi najbardziej wyrafinowane podniebienia, gdyż strefa gastronomiczna to serce naszego obiektu. Codzienna kontrola jakości oraz wydawanych potraw jest u nas standardem.

Serwowane u nas menu śniadaniowe każdego dnia jest:

  • bogate
  • zróżnicowane
  • smaczne

Nasz Szef Kuchni posiada 20-letnie doświadczenie i w pełni zaspokoi potrzeby oraz sprosta wymaganiom smakowym gości.

Wasz pobyt u nas ma być przyjemnością.

Barman umili Państwu spędzanie dni i wieczorów przy barze na tarasie, proponując odpowiednie koktajle. Możecie Państwo skosztować naszego lokalnego piwa -nadmorska receptura, browar rzemieślniczy - pszeniczne z nutką morza :) Dostępny tylko w Amber Park i Mojito Beach Bar Niechorze.

Dzięki naszemu indywidualnemu podejściu do każdego Gościa postanowiliśmy stworzyć wyjątkową ofertę, która wyróżni nas spośród ofert konkurencyjnych na naszym nadmorskim terenie.

Koktajle oraz pozycje w barze są wyjątkowe, gdyż od 10 lat prowadzimy Mojito Beach Bar na Plaży w Niechorzu - dlatego właśnie proponujemy Państwu nasz bar na plaży jako pierwszy przystanek darmowego transferu melexem.

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij