tripadvisor

O nas

Amber Park w Niechorzu to kompleks nowych apartamentów i pokoi całorocznych wyposażonych oraz zaaranżowanych w nowoczesnym stylu bursztynowym, które są położone w Niechorzu, w cichej i malowniczej okolicy. W obiekcie panuje rodzinna atmosfera pełna spokoju.

Pragniemy Państwu podziękować za nagrodę, którą otrzymaliśmy w serwisie Booking.com za jakość świadczonych usług. 

Ocena 9,4 jest najwyższą notą wśród lokalnych Obiektów turystycznych - jest nam niezmiernie miło,

że właśnie nas Szanowni Państwo wybieracie jako cel wakacji!

Nazwa Amber Park kojarzy się z bursztynem i parkiem - gdzie nasz bursztyn to nasz Obiekt - staranność i smak, aby uzyskać bursztynowe wnętrza. Natomiast nasz park to nasza atmosfera, nasz Personel, nasze udogodnienia, to co otacza Obiekt.

Park również dlatego, że ciągle wzbogacamy naszą ofertę, m.in. Kryształowa Sala Okolicznościowa, która wieczorem aranżowana jest na bar lub miejsce, gdzie odbywają się warsztaty kuchenne dla dzieci i dorosłych. 

Abyście mogli Państwo zrelaksować się, mając pod okiem dzieci, oferujemy:

duży park zabaw dla dzieci KULKOWO

drewniany letni taras przy Kryształowej Sali  

Kryształową Salę okolicznościową , w wakacje dostępną jako sala bufetowa dla Naszych Gości 

Planujemy rozbudowę obiektu o wyjątkowe Bursztynowe spa z basenem. Będziemy oferować zabiegi oparte na borowinie, Algach morskich, kawie oraz przede wszystkim na produktach z naszego rejonu :

bursztyn, sól morska, piasek morski, czy wyjątkowe olejki z morskich minerałów. 

Zapraszamy w każdy wtorek na rodzinnego grilla w sympatycznej atmosferze,  a przy niesprzyjającej pogodzie zaproponujemy miejsca, gdzie można się wybrać na wycieczkę. 

Naszym zadaniem jest stworzyć dla Państwa miejsce, w którym wyczekane wakacje spędzicie na wypoczynku pozbawionym nudy, lub właśnie zapewnimy Państwu ciszę i spokój w pokojach oddalonych od centralnych miejsc Amber Parku, żeby właśnie wyciszyć się i zrelaksować się w przyjaznych warunkach. 

Dla dzieci przygotowaliśmy duży plac zabaw KULKOWO, który widać z restauracji. Jesteśmy zawsze chętni i otwarci na prośby naszych klientów - możemy zorganizować i zaplanować zwiedzanie takich atrakcji jak:

  • Kolej Wąskotorowa w Niechorzu
  • Latarnia Morska w Niechorzu 
  • Muzeum Rybołówstwa Morskiego w Niechorzu 
  • Park Wieloryba w Rewalu 
  • Muzeum Latarni Morskich w Niechorzu 

Recepcja obsługuje Gości w trzech językach - niemieckim, angielskim, polskim. Tam też uzyskacie Państwo wszelkie informacje o naszym kompleksie i planowanych atrakcjach na każdy dzień.

Wprowadziliśmy w Obiekcie politykę przyjazną środowisku naturalnemu. 

W Amber Parku konsekwentnie realizujemy szereg działań, które każdego dnia przyczyniaja się do ochrony środowiska naturalnego. Jesteśmy przekonani, że nawet małe działania wykonywane przez nas każdego dnia wpływają na poprawę ogólnego stanu naszego otoczenia.

Całkowity zakaz palenia

W Amber Parku obowiązuje całkowity zakaz palenia – zarówno we wszystkich naszych pokojach i balkonach, jak i w sali restauracyjnej.  Wyznaczyliśmy miejsce do palenia przed recepcją oraz na tarasie letnim. Za złamanie zakazu Gość zostaje obciążony kosztem neutralizacji zapachu i kosztami pralni całego pomieszczenia (kwota od 1000 zł)

Oświetlenie

W salach konferencyjno -restauracyjnych dostęp do światła dziennego gwarantuje zmniejszenie zużycia energii. Został zastosowany inteligentny system zarządzania energią, co pozwala na zmniejszenie jej zużycia oraz mniejszą emisję gazów cieplarnianych. Amber Park jest nowoczesnym obiektem, w którym zastosowano energooszczędne rozwiązania typu LED. W częściach publicznych został zastosowany system czujników ruchu sterujących oświetleniem. 

Ciepło

Z tytułu dbałości o środowisko zastosowaliśmy system odzyskiwania ciepła z klimatyzacji w sali restauracyjnej. Dzięki temu możliwa jest oszczędność ok. 30% energii. W Amber Parku został zastosowany system ocielenia budynku o jednej z najwyższych lambd w 2018 roku dostępnych na rynku. 

Montaż okien okien firmy Drutex pozwolił na optymalizację zarządzania kosztami ogrzewania. System trzech szyb utrzymuje ciepło na najwyższych poziomach w standaryzacji ogrzewania. W ciągach komunikacyjnych, sali restauracyjnej, barze oraz zapleczu kuchennym zastos

Pakiety i oferty specjalne

Plac zabaw KULKOWO

Atrakcje

Doskonale wiemy jak wyglądają wczsy z Dziećmi :) Przygotowaliśmy dla Naszych Najbardziej aktywnych Gości plac zabaw KULKOWO - dwupoziomowy, duży, pod zadaszeniem z ogromną ilością kulek, gdzie Dzieci swietnie mogą się bawić, a Rodzice w tym czasie spokojnie odetchnąć.

Dowiedz się więcej

Pokoje

Pokoje

Oferujemy Państwu komfortowy wypoczynek w bardzo eleganckich wnętrzach. Nasze pokoje są w pełni wyposażone, zaciszne i przestronne. Doskonale sprawdzają się jako miejsce na spokojny relaks blisko morza.

Dowiedz się więcej