Amber Park Hotel & Spa , Niechorze
die Ankunft 23 Januar 2022
die Abfahrt 24 Januar 2022
Banner-Hintergrund

Mojito Beach Bar Mojito Beach Bar - die beste Strandbar an der Westküste

Naszym niewątpliwym atutem i wyróżnikiem wśród innych obiektów jest fakt, iż oprócz hotelu od lat prowadzimy w Niechorzu (przy zejściu na ul. Szczecińskiej) działającą w sezonie letnim (od maja do końca września) restaurację i koktajl bar MOJITO RESTAURANT & CAFE
Znajdz nas na FB  - https://www.facebook.com/MojitoBeachbarNiechorze

W związku z tym, posiadamy bogate doświadczenie gastronomiczne które wykorzystujemy teraz w naszym hotelu. Do baru z Amber Park kursuje codziennie nasz Melex dlatego bez dodatkowych kosztów mogą Państwo pojechać na plaże w okolice" MOJITO" a także wrócić do Amber Park Spa.

MOJITO RESTAURANT & CAFE jest od lat uznawane za jeden z najlepszych Beach barów na wybrzeżu zachodnim, w roku 2018 otrzymał od Starosty Gryfickiego główną nagrodę w kategorii TURYSTYKA w plebiscycie Gryficka Rega https://www.gryfice.pl/komunikat2640.html

Równie wysokie oceny restauracja otrzymujemy codziennie od turystów w serwisie TRIPADVISOR średnia ocen (5) jest wynikiem wieloletniej cieżkiej pracy a także naszej pasjii do Gościnności :)

Zapraszamy na plażę !!!

 

 

schau auf die Karte
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen